Подолання освітніх втрат. Дітей Київщини запрошують на проєкт

Подолання освітніх втрат. Дітей Київщини запрошують на проєкт "SCIENCE Club"!

Подолання освітніх втрат. Дітей Київщини запрошують на проєкт "SCIENCE Club"! 

Усі ми прагнемо навчатись та навчати своїх дітей, наділяти їх знаннями та навичками, які допоможуть їм будувати свій майбутній шлях. Однак, у зв'язку зі складними обставинами, війною в Україні, все частіше ми можемо чути про "освітні втрати". Тож, що це таке ?

Освітні втрати - це прогалини у знаннях та навичках, які виникають в учнівства під час освітнього процесу у порівнянні зі стандартами освіти. Це може бути результатом низки факторів, таких як війни, кризи, пандемії, переселення та інші складні обставини.

Освіта - це фундамент, на якому будується майбутнє нації. Освітні втрати можуть призвести до відставання у розвитку суспільства, обмежуючи можливості молоді та їхній доступ до якісної освіти та робочих місць. Освітні втрати позбавляють дітей можливості розвивати свій потенціал, мріяти та впроваджувати інновації. Вони призводять до соціальної нерівності та погіршують економічний розвиток країни.

“Освітні втрати - це виклик сьогодення, який ми можемо допомогти вирішити спільними зусиллями” - вважають у команді ГО “Освіта 360”. Ця організація працює  аби зробити освітній процес доступним для всіх, аби допомогти дітям та молоді в Україні отримати надію та навички, необхідні для майбутнього, навіть в умовах викликів і труднощів. 

Так, наразі для дітей Києва триває набір на проєкт  “SCIENCE club: Подолання освітніх втрат”.  Це безкоштовний проєкт, що реалізується ГО “Освіта 360″, аби надати дітям можливість відновити освітні прогалини та розвинути інтерес до природознавчих дисциплін. Проєкт розраховано для дітей віком 12-15 років (учні 8-9 класів), які пережили військові дії в Україні та відчувають суттєві освітні прогалини через порушення навчального процесу у своїх школах.

Що пропонує проєкт:

 1. Участь у практичних дослідженнях та лабораторних роботах.
 2. Зміцнення основних навичок у біології, фізиці, хімії, географії (мінімум теорії та максимум експериментів).
 3. Підтримка в психологічному відновленні та збереження цікавості до науки.
 4. Повторення шкільного матеріалу та відновлення освітніх втрат.

Блок “SCIENCE” є важливою частиною освіти, яка сприяє розвитку наукового мислення та допомагає учням зрозуміти основні закони та явища природи. Він включає такі дисципліни, як хімія, біологія, фізика, географія. 

Коли: Старт перших груп заплановано на 30-те жовтня. Кожен курс триває 10 тижнів, та складається з одного заняття на тиждень тривалістю 1,5 години.

Де: Ми пропонуємо вам обрати зручну локацію для навчання:

 1. Пр. Перемоги 65-г (Нивки) або
 2. Вул. Є. Чавдар 11-А (Осокорки). 

Чому вашій дитині варто долучитись:

 1. Відновлення освіти після складних переживань чи перерви у навчанні.
 2. Цікаве дозвілля
 3. Знайомство з науковими дослідженнями та відкриттями.
 4. Підтримка та надання інструментів для психологічного відновлення.
 5. Можливість зростання та відновлення.

Не пропустіть можливість для вашої дитини наздогнати навчальний матеріал та відкрити для себе захопливий світ науки! Реєстрація вже відкрита. Участь БЕЗКОШТОВНА. Для запису потрібна лише реєстрація за посиланням https://forms.gle/6yT4ySBLEqdfH6888  

Якщо у вас виникли питання звертайтесь за телефоном +380989450023 

#SCIENCEclub #подоланняосвітніхвтрат #наукадлядітей #освіта360 #osvita360 #education360